Oh My George heeft meer dan 10 jaar ervaring in vastgoed en interieurontwerp. We zijn een vastgoedkantoor, maar wel een vastgoedkantoor nieuwe stijl. Met oog voor esthetiek, passie en een persoonlijke aanpak.

Onze filosofie

1 slaapkamer, gerenoveerd, parket, ruimte en licht, kelder
79 m² - 265.000 euro

Kwaliteit in de no(c)k… Knock, knock, knockin’ on heaven’s door van dit licht dakappartement nabij de Slachthuiswijk

Pand

Onderwijsstraat,
2060 Antwerpen
Seefhoek

265.000 euro

Snelle feiten

  • 1 slaapkamer
  • gerenoveerd
  • parket
  • ruimte en licht
  • kelder

Omschrijving

In de schaduw van de neogotische Sint-Eligiuskerk, op de hoek van de Onderwijsstraat en de Familiestraat, straalt een gevel in geelkleuring metselwerk. En niet alleen de gevel straalt, ook het interieur doet dat. Het licht valt met grote bundels binnen door de vele ramen die kenmerkend zijn voor een hoekgebouw en een ligging op een bovenste verdieping. De leefruimte heeft die kenmerkende geborgenheid van wonen onder een dak, waar houten spanten de contouren tekenen. Maar vergis je niet: door de hoge nok voelt het nergens beklemmend. Integendeel. De keuken, uitgerust met kasten aan 2 wanden, loopt naadloos over in een zitruimte die dus zowel intiem als luchtig is. En in plaats van 2 kleine slaapkamers en een badkamer op postzegelformaat, werd er gekozen voor ruimte. De slaapkamer heeft een oppervlakte van maar liefst 18 m². Daarenboven beschikt het appartement trouwens ook over een handige bergruimte en een kelder.

De woning beschikt over een asbestinventarisattest: asbestveilig.

Het gebouwd werd gebouwd in 1907 en gerenoveerd in 2025.

EPC waarde: 142 kWh/m² met certificaatnummer 20260226-0003812366-RES-1.

Stedenbouwkundige bestemming: woongebied – Stedenbouwkundige vergunning uitgereikt – Geen verkavelingsvergunning uitgereikt – Geen dagvaarding voor stedenbouwkundige overtreding uitgereikt – Geen recht van voorkoop – Niet gelegen in overstromingsgebied.

Ontdek deze buurt, plekjes gespot door #OHMYGEORGE

  • Albert Heijn Slachthuislaan supermarkt
  • Bar Ziek vrije tijd
  • Café Commercial restaurant
  • Campus Hallen - AP Hogeschool school
  • Campus Pothoek - KdG school
  • Carrefour Express Lange Lobroekstraat supermarkt
  • Park Spoor Noord park
  • Restaurant Veranda restaurant
  • Sportoase Veldstraat sport
  • Stek Antwerpen vrije tijd
  • Stuivenbergsite vrije tijd
  • Trix uitgaan

Oh my Axelle

Axelle Warin is dol op bakjes, mandjes en kaftjes. Zolang het maar structuur geeft. Die eigenschap past perfect bij de aanpak van Oh my George. Met Axelle erbij krijgen de panden bij Oh my George alle aandacht die ze verdienen.

In haar vrije tijd geniet ze met volle teugen van het leven, omringd door vrienden en familie. Beschouw haar als een echte levensgenieter: zon, lekkere hapjes en goed gezelschap. Meer heeft deze jonge dame niet nodig.

axelle@ohmygeorge.be
+32 491 55 40 64
wiki 1