Oh My George heeft meer dan 10 jaar ervaring in vastgoed en interieurontwerp. We zijn een vastgoedkantoor, maar wel een vastgoedkantoor nieuwe stijl. Met oog voor esthetiek, passie en een persoonlijke aanpak.

Onze filosofie

2 slaapkamers, nieuwbouw, binnentuin, sky-walk, terras, licht en zicht, kelder, ondergrondse autostaanplaats
75 m² - 1.200 euro/maand

Een nieuw appartement in een nieuwe straat in een nieuwe wijk: project Groene Poort op Den Dam

‘Als je stilte en natuur zoekt, moet je soms in de stad zijn’

Paul Vermeulen, architect masterplan

Pand

Eugène De Plynstraat,
2060 Antwerpen
Den Dam

1.200 euro/maand

Snelle feiten

  • 2 slaapkamers
  • nieuwbouw
  • binnentuin
  • sky-walk
  • terras
  • licht en zicht
  • kelder
  • ondergrondse autostaanplaats (100 euro/maand)

Omschrijving

Achttien jaar geleden viel het doek voor het Antwerpse slachthuis op Den Dam. Ruim een eeuw lang was ‘Den Abattoir’ hier een begrip. De iconische gebeeldhouwde stieren van de Belgische beeldhouwer Eugène De Plyn (1827-1898), die ooit de ingang sierden, verdwenen aan het einde van de Tweede Wereldoorlog spoorloos. Vandaag leeft zijn naam voort in de gloednieuwe Eugène De Plynstraat. Op de vijfde verdieping van nieuwbouwproject Groene Poort, ontworpen rond een idyllische binnentuin mét serre, vind je dit appartement. Je betreedt het via een atypische skywalk: een open terras met zicht op het groen waaraan ook de masterbedroom grenst. Vanuit de tweede slaapkamer kijk je uit op het indrukwekkende industriële erfgoed van de oude slachthallen. De lichtrijke leefruimte met open keuken verbindt beide uitzichten. Verder beschikt het appartement over een badkamer met inloopdouche, een berging met wasaansluitingen en een apart toilet. Een droge kelder en een ondergrondse autostaanplaats aan 100 euro per maand op nivo -1 maken het plaatje compleet. De gemene kosten bedragen 165 euro/maand en zijn een provisie voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen, de lift en de binnentuin, inclusief het privatieve verbruik van de verwarming.

Het gebouw werd gebouwd in 2026.

EPC waarde: EPB startverklaring ingediend.

165 euro/maand: provisie voor het onderhoud van de gemeenschappelijke delen, de lift en de binnentuin, inclusief het privatieve verbruik van de verwarming.

De verhuurperiode voor dit appartement is bepaalde duur (1 jaar).

Het appartement is in principe onmiddellijk beschikbaar, na overleg met de verhuurder.

Ontdek deze buurt, plekjes gespot door #OHMYGEORGE

  • Bart-à-Vin restaurant
  • Café Commercial restaurant
  • Campus Hallen - AP Hogeschool school
  • Carrefour Express Slachthuis supermarkt
  • Club Frigo vrije tijd
  • DOJO 2.0 restaurant
  • Galerijke Marijke art
  • Park Spoor Noord park
  • Piétrain restaurant
  • Restaurant Veranda restaurant
  • Trix uitgaan

Oh my Axelle

Axelle Warin is dol op bakjes, mandjes en kaftjes. Zolang het maar structuur geeft. Die eigenschap past perfect bij de aanpak van Oh my George. Met Axelle erbij krijgen de panden bij Oh my George alle aandacht die ze verdienen.

In haar vrije tijd geniet ze met volle teugen van het leven, omringd door vrienden en familie. Beschouw haar als een echte levensgenieter: zon, lekkere hapjes en goed gezelschap. Meer heeft deze jonge dame niet nodig.

axelle@ohmygeorge.be
+32 491 55 40 64
wiki f