Oh My George heeft meer dan 10 jaar ervaring in vastgoed en interieurontwerp. We zijn een vastgoedkantoor, maar wel een vastgoedkantoor nieuwe stijl. Met oog voor esthetiek, passie en een persoonlijke aanpak.

Onze filosofie

RENTED by George in ONE week: 1 slaapkamer, loftappartement, blokjesparket, Cubex keuken, Sint-Joriskerk, kelder
115 m²

RENTED by George in ONE week: artistiek loftappartement onder het goedkeurend oog van de Sint-Joriskerk

Pand

Mechelseplein,
2000 Antwerpen
Theaterbuurt

Snelle feiten

  • 1 slaapkamer
  • loftappartement
  • blokjesparket
  • Cubex keuken
  • Sint-Joriskerk
  • kelder

Omschrijving

Onder het goedkeurend oog van Dio werd een artistiek loftappartement ingericht met een heel eigen karakter. Een blokjesparket met witte voegen, een originele Cubex keuken en een verhoogde slaaphoek. Omdat de muren grotendeels gesloopt werden in de leefruimte spreken wij over een loftappartement. Of een doorzonappartement, zoals de meeste makelaars het graag noemen. Met vooraan een levendig uitzicht in de Lange Gasthuisstraat en de Sint-Jorispoort en achteraan op groen en de zijflank van de Sint-Joriskerk. Vanop je west georiënteerd terras kijk je dus op prachtige, gotische roosvensters*. Dat terras bevindt zich aansluitend bij de keuken. Een deel Cubex, een deel inox. Met de typisch gele tegeltjes. Die komen trouwens ook terug in de badkamer. De inkomhal bevind zich centraal en heeft een ingemaakte vestiairekast. Het appartement beschikt over een privatieve kelder. De gemene kosten bedragen 100 euro per maand en zijn een provisie voor het onderhoud en de elektriciteit van de gemene delen en het beheersloon van de syndicus.

* Een roosvenster bevat vaak glas in lood, meestal met gebrandschilderd glas. Op het hoogtepunt van de gotiek was het roosvenster, samen met het gebeeldhouwde portaal, een dominerend element van de westelijke façade van de kathedraal.

Het gebouw werd gebouwd in de jaren 50 en het appartement werd doorheen de tijd gerenoveerd.

EPC waarde: 337 kWh/m² met certificaatnummer: 20251014-0003709334-RES-1.

100 euro/maand: provisie voor het onderhoud en de elektriciteit van de gemene delen en het beheersloon van de syndicus.

De verhuurperiode voor dit appartement is bepaalde duur (1 jaar).

Het appartement is beschikbaar vanaf 01 december 2025, na overleg met de verhuurder.

Ontdek deze buurt, plekjes gespot door #OHMYGEORGE

  • Amber Bottle Shop vrije tijd
  • Bar Georges vrije tijd
  • Bloemen van Cornelis shop
  • Caffènation koffie
  • De Cinema vrije tijd
  • De Studio uitgaan
  • Kapitein Zeppos restaurant
  • Little Bùn restaurant
  • Nectar restaurant
  • Patisserie Lints bakker
  • Plantentuin (Den Botaniek) park
  • Rosewood shop

Oh my Karen

Karen Buyens begeleidt je met passie en precisie in het verkopen of zoeken naar je nieuwe woning. Ze heeft een ervaring van meer dan 10 jaar in de sector en stond eerder in Knack Weekend met haar werk als interieurontwerper.

Wanneer ze geen huizen laat bezichtigen, vind je haar terug in Italië of de rest van de wereld. Ze is een vrouw die houdt van kleine en grote avonturen, eentje die steeds hogere doelen stelt. In 2019 besloot ze om Oh my George op te richten, waar ze kopers en verkopers een unieke beleving in de wereld van wonen geeft.

karen@ohmygeorge.be
‭+32 474 25 99 25‬
wiki b